2.06.2016

High End Crush - The Greatest One


Mini diziler sürelerinin kısa olması nedeniyle olaylar hızlı ilerler ve saçmalamaya başlarlar. Bu genellemenin istisnalarından biri de  High End Crush dizisi.

Konusu: Choi Se Hoon (Jeong Il Woo) bir eğlence şirketinin patronudur. Piyasaya çıkardığı herkes ünlü olmuştur. İşinde ne kadar başarılıysa karakter olarak o kadar berbattır. Bencil patronumuz hayatta istediği her şeyi elde etmiştir taki dağ evinde yaşayan Yoo Yi Ryeong (Jin Se Yeon)'a rastlayana kadar...

Dizimiz 20 bölümden oluşan mini dizi, her bölümde yaklaşık on beş dakika sürdüğü için çerez niyetine izlenecek cinsten. Kısa olmasına rağmen mini diziler içinde gayet başarılı, en azından belli bir konu etrafında saçmalamadan başlayıp bitirilmiş.

Bu dizi üç karakter için izlenir; baş karakterimiz Jeong Il Woo şukelası, bu dünyaya sekreter rolü oynamak için gelmiş Lee Shi Un şapşiği, çatlak bir o kadar da sevimli psikoloğumuz Jung Sang Hoon. Bu üçlü diziyi almış götürmüş gerisini salla. Misal baş roldeki kızımız Gaksital dizisinden beri zerre değişmemiş. O dizide tek zayıf halkaydı, o zamandan beri hep aynı donuk ve sert karakterleri oynamaya devam etti. Bilemiyorum sevmiyorum bu kızın oyunculuğunu.

Velhasıl kelam Il Woo şukelasının güzelim takım elbisenin altına giydiği kısa pantolonları saymazsak pek sevimli, izlenesi bir dizi. Hele de jenerikte çalan Catch Me Boy (spoili video) şarkısına bayıldım!


7 yorum:

 1. Demek bu kız Gaksital de oynamış. iyi ki izlememişim :D kıza uyuz oldum da bu dizide :D
  Peki jenerikte müzik sana bir Türk şarkısını hatırlatmadı mı :D hangisi olduğunu söylemiyorum :)

  Ayrıca bende bir mimin var. Hazır ve nihayet sahalara dönmüşken yanıtlarsan sevinirim
  http://www.nabrut.com/2016/06/tikandibabahikayesi.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gaksital o kadar şahane bir diziydi ki bu kıza rağmen zevkle izledim, bu kız için diziden vazgeçme:) Müziği duyar duymaz ''Bak bir varmış bir yokmuş eski günlerde...'' şarkısı aklıma gelmişti, doğru mudur:)

   Mimin konusu şahane önce bir çocukluğuma inip gelmem lazım, en kısa sürede cevaplıcam;)

   Sil
  2. Seneler önce İzlemeye başladım ama 3 bölüm kadar dayanabildim. kızı hatırlamıyorum bile. :(
   ne zaman istersen merakla bekliyorum

   Sil
 2. Çok tatlı bir mini diziydi, favori mini dizilerim arasında ilk 3de diyeyim hatta.. Başkan-Psikolog-Sekreter 3'lüsünden bir dizi daha çıkardı, öyle şahanelerdi. :)
  Ellerine sağlık güzel bir anlatım olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, özellikle de o psikologdan yürüyüp onun gözünden bir mini dizi çekseler severek izlerdim:) Sağolasın;)

   Sil
 3. ben çok severek izlemiştim bunu böyle insanın yüzünde bi gülümseme bırakan şirin bi diziydi^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahım şahım bir şey değil ama dediğin gibi insanın yüzünde tebessüm bırakan cinsten, hatta bir kez daha izleyebilirim. Mini diziler içinde gayet başarılı olmuş:)

   Sil

[Bilgilendirme: Saygı sınırlarının çiğnenmemesi adına gönderilen yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.]

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...